szkoloteka.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Zestawy prezentowe dla uczniów na nowy rok szkolny – poznaj nasze propozycje!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego podaruj dziecku prezent z przydatnymi akcesoriami do rozwijania swoich pasji oraz nową galanterię do szkoły. Zestawy kreatywne pełne przyborów do malowania, rysowania oraz tworzenia różnymi technikami pomogą odnaleźć nowe zainteresowania i pielęgnować talenty. Wybierz idealny zestaw od Astra Polska dla Twojego dziecka.

Nowy rok szkolny nadchodzi wielkimi krokami

Długo wyczekiwane wakacje powoli dobiegają końca. Zbliża się wrzesień, a wraz z nim powrót do szkoły oraz codziennych zajęć. Dla wielu uczniów perspektywa początku roku szkolnego nie brzmi zbyt przyjemnie.

Jak oswoić myśl o pójściu do szkoły i pozytywnie nastawić pociechę? Przede wszystkim warto rozmawiać z dzieckiem, stopniowo wprowadzając tematy szkolne, dotyczące ulubionych zajęć, dawno niewidzianych znajomych itp. Poza tym pamiętaj, że dzieci uwielbiają angażować się w przygotowania. Włącz więc malucha czy nastolatka w proces zakupów do szkoły i pozwól, by uczeń był współodpowiedzialny za wybór przyborów oraz galanterii szkolnej.

Sposobem na przywitanie szkoły w pozytywnym nastroju jest wręczenie dziecku drobnego upominku. Zestawy kreatywne mogą posłużyć również jako zachęta do samodzielnego poszerzania umiejętności nabytych w szkole oraz eksperymentowania z technikami plastycznymi.

Sprawdź przegląd naszych ciekawych zestawów plastycznych od Szkoloteka.pl i wybierz prezent z okazji początku roku szkolnego.

Zestaw malarski – dla zaawansowanych artystów

Malowanie plakatówkami na kartce sprawia wiele frajdy, ale po czasie może się znudzić. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, które wykazują zdolności w tym kierunku. Pamiętaj, że talenty należy pielęgnować, a do ich rozwoju potrzeba odpowiednich narzędzi. Zestaw kreatywny malarski to doskonały prezent dla uczniów, którzy chcą przenieść swoje hobby na wyższy poziom. Sprawdzi się on szczególnie u starszych dzieci oraz nastolatków.

W skład zestawu zapakowanego w czarne pudełko wchodzą podobrazia, komplet pędzli z serii dla profesjonalistów Astra Artea, ołówki do szkicowania, paleta, a także farby. W zależności od wyboru wariantu możesz wybrać farby tempera (produkty przejściowe po klasycznych plakatówkach) lub olejne.

Zestaw prezentowy od marki Zenith

Szukasz uniwersalnego prezentu dla ucznia starszych klas? Polska marka Zenith przygotowała zestawy prezentowe skierowane głównie do młodzieży. W ich skład wchodzą: oryginalny długopis Zenith oraz brulion A5 w twardej okładce. Możesz wybrać jeden z kilku wariantów do wyboru, które różnią się kolorem długopisów oraz wzorem na okładce zeszytu.

Jeśli Twoja pociecha chętnie ćwiczy kaligrafię lub regularnie zapisuje swoje złote myśli, podaruj jej zestaw artykułów od Zenith Polska. Być może taki prezent zachęci ucznia do innych form artystycznej ekspresji: pisania wierszy, szkicowania itp.

zestawy-plastyczne-szkoloteka

Zestawy kreatywne i plastyczne

W poszukiwaniu prezentów dla młodszych dzieci sprawdź nasze zestawy kreatywne z przyborami plastycznymi oraz oryginalnymi dodatkami. Tworzenie prac artystycznych to ważny element edukacji emocjonalnej, dlatego warto poświęcić czas na pielęgnowanie tych zajęć, zwłaszcza w domu.

Podaruj dziecku uniwersalne materiały i produkty plastyczne Artystyczne Horyzonty lub Artystyczne Impresje, które zachęcą Twoją pociechę do odkrywania siebie poprzez prace malarskie. Jeśli szukasz oryginalnego upominku dla młodszych, doskonałym wyborem będzie seria Astra Creativo. Każdy zestaw kreatywny plastyczny z tej kolekcji zawiera mnóstwo kolorowych dodatków, takich jak:

  • pompony;
  • confetti;
  • taśmy dekoracyjne;
  • cekiny;
  • patyczki drewniane.

Oprócz tego w zależności od wariantu możesz wybrać wersję z masami plastycznymi (solną, porcelanową, gliną) wraz z farbkami do malowania powstałych kreacji.

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej!

Ten rok szkolny może być jeszcze bardziej wyjątkowy, zwłaszcza jeśli podarujesz dziecku zestaw pełen artykułów i przyborów plastycznych. Sprawdź naszą ofertę na szkoloteka.pl i wybierz upominek, który najlepiej oddaje charakter i zainteresowania Twojej pociechy. Zachęcaj ucznia do angażowania się w działania pozaszkolne oraz dbanie o unikalne talenty poprzez systematyczną pracę. Profesjonalne i kreatywne przybory będą w tym niezwykle pomocne.

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl